Oasis Turizm

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 Academia Oasis
 
  
 
 
 
 
   

 

 
Grup Gezileri > Oasis Klasikleri > Çin
Şeker Bayramında Çin

ÇİN

İMPARATORLAR ÜLKESİ

31 Mayıs-10 Haziran 2019

Bin kilometrelik bir yolculuk ilk adımla başlar*

 

31 Mayıs 23.00 Istanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde buluşma.
01 Haziran 01.40 THY’nin 20 sayılı uçağı ile Istanbul – Pekin hareket. Yerel saat ile 15.25’te Pekin ‘e varış ve otele transfer. Akşam Yemeğinde Pekin Ördeği menüsü alıyoruz.  
02 Haziran Sabah kahvaltısından sonra tam gün Pekin şehir turu. Turumuza Dünyanın en büyük meydanlarından biri olup pek çok tarihi olaya tanıklık etmiş olan Tianmen Meydanını ziyaret ederek başlıyoruz. Daha sonra UNESCO Kültürel Mras Lisetsinde olan 1420-1911 yılları arasında tam beş yüzyıl boyunca Ming ve Qing Hanedanlarının imparatorlarının yaşam ve yönetim merkezi olan Yasak Şehiri geziyoruz.
Yerel bir lokantada alınacak öğle yemeğinden sonraY azlık İmparatorluk Sarayı ziyaret edilecek. Akşam üzeri otele dönmeden yolda Çin çayı tadımı ve geleneksel hediyelik mağazasında mola veriyoruz. Akşam serbest zaman.
03 Haziran Tam gün Dünyanın yedi harikasından biri olan ünlü Çin Seddi ve Ming Hanedanı Anı-Mezarlığı gezilecek. Dönüş yolunda Kuş Yuvası olarak adlandırlan Olimpiyat Stadyumu ve Ulusal Yüzme Havuzları görülecektir. Öğlen yemeği tur sırasında , akşam yemeği yerel bir restoranda. Daha sonra Çin usulü Akrobatik  Şov izleme imkanı.  
04 Haziran Sabah hızlı trenle Pekin’in güney batısında yer alan eski başkent Xian’a hareket. Varışta karşılanma ve otele yerleşme. Akşam yemeği yerel bir restoranda.  
05 Haziran Tam gün 6000 adet kilden figürün bulunduğu Toprak Asker Heykelleri, Neolitik Banpo Köyü turunu takiben Eski kent merkezinde Büyük Vahşi Kaz Pagodası, Büyük Camii görülecek. İslam topluluğu ‘nun yaşadığı bu yörede ilginç ve ucuz el işinin bulunabileceği yerel pazar gezilecek. Öğle yemeği tur sırasında, akşam yemeği yerel bir restoranda.  
06 Haziran Sabah kahvaltıdan sonra uçakla Çin’in ikinci büyük sanayii ve ticari kenti olan Shanghai’ya hareket. Varışta karşılanma ve otele transfer.
Serbest zaman.
 
07 Haziran Kahvaltıdan sonra tam gün şehir turu. Yeşim Buda Tapınağı , The Bund liman bölgesi , Nanjing Caddesi, Yui Bahçeleri, Halk Meydanı tam gün turda görülecek yerler arasında. Öğle yemeği turu sırasında alınacak. Akşam yemeği serbest.  
08 Haziran Tam gün bahçe ve kanallarıyla Doğunun Venedik’i olarak anılan ünlü Suzhou yöresi gezisi. Özel otobüsümüzle bir buçuk saatlik bir yolculukla kente varışı takiben Kaplan Yokuşu Bahçesi, Aslan Ormanı Bahçesi, Liu Yuan Bahçesi, kanalda tekne ile gezinti ve ipek dokuması fabrikası ziyareti ve otele dönüş. Öğle yemeği yerel bir restuarntta alınacaktır. Akşam üzeri Shnghai’ye dönüş ve serbest zaman.  
09 Haziran Tam gün serbest zaman. Akşam Shanghai havaalanına transfer ve THY’nin 027 sefer sayılı uçağıyla 22.45’te İstanbul’a hareket  
10 Haziran Sabaha karşı 05.20 Istanbul ‘a varış.  

 * Çin Atasözü

 

Çift kişilik odada kişi başı:  USD 2.950.-
Tek kişilik oda farkı:  USD 525

 

 Oteller

Pekin Penta Hotel vb

Xi'an Mercure Hotel vb.

Shanghai Golden River View Hotel vb.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY ile gidiş dönüş uçak biletleri ve Çin dahili uçak yolculukları
 • 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Tüm havaalanı-otel-havaalanı transferleri
 • Yukarda belirtilen tüm turlar
 • Tüm kahvaltılar, programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri
 • Vize işlemleri takibi
 • Oasis rehberlik hizmetleri
 • Oasis seyahat hediyelikleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Ücretler

 • Vize ücreti
 • Ekstra harcamalar
 • Programda belirtilmeyen yemekler
 • Yemeklerdeki extra içecekler

Lütfen Tur kaydı yaparken, Tur Sözleşmemizi imzalayıp firmamıza bir kopyasını e-posta ile yollayınız.
Tur Sözleşmesi
 

 

Tur Adı*
Adınız Soyadınız*
Telefon Numaranız*
e-posta adresiniz*
Oda Tipi*
2.Kişi Ad Soyad
3.Kişi Ad Soyad
1.Çocuk Ad Soyad ve Yaş
2.Çocuk Ad Soyad ve Yaş
Resimdeki karakterleri yazın:*
This is a CAPTCHA Image 
 
(*) Zorunlu alan