Oasis Turizm

 

 
 
 
 

 

Toplantı Organizasyonlarımız 
 
 
 
 
 
 
 
   

 

 
Oasis Turizm İşletmeciliği Ltd.Şti.

OASIS, Robert College ve AÜ SBF mezunu iki arkadaş tarafından 1988 yılında kurulmuştur.

OASIS kurucuları, kalite, güvenilirlik ve yaratıcılığı temel hedef belirleyip sıradan olmamaya özen göstermişlerdir.

OASIS kurulurken Türkiye'de bir boşluk olarak hissedilen kongre turizmi, şirket toplantıları, yurt içi ve yurt dışı şirket promosyon gezileri ile özel kültür ve lezzet turları konusunda uzmanlaşması amaçlanmıştır.

OASIS hedef ilkelerini en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Özenle seçilen personel sürekli ve yoğun bir mesleki eğitime tabii tutulmaktadır.

OASIS müşterilerinin profillerine, bütçelerine, takvimlerine, ihtiyaçlarına en uygun ve en yaratıcı seçenekleri optimum kalite/fiyat dengesinde sunar.

OASIS bireysel hizmete verdiği önem, müşterilerine gösterdiği özen ve dürüstlük anlayışıyla sektöründe hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

OASIS Academia Oasis markasıyla yurtdışından Türkiye'ye akademik ağırlıklı eğitim ve inceleme grupları getirmektedir.

OASIS Eko ve Agro-Turizm alanlarında da uzmanlaşmış olup grup bünyesindeki Adatepe Zeytinyağı, Adatepe Butik Otel ı ve Adatepe Taş Mektep'te bu amaçla yerli ve yabancı gruplara çeşitli tur paketleri, eğitim ve seminer hizmetleri sunmaktadır.

KURULUŞ : 1988
MERKEZ :  İstiklal Cad. No:237/1 Union Han
Beyoğlu 34420 İstanbul 
TÜRSAB BELGE NO :  A 1724
IATA NO : 88211130
TEL : +90 212 292 47 14 
FAX : +90 212 292 47 97
E-POSTA : oasis@oasis.com.tr
WEB : www.oasis.com.tr
REFERANS BANKALAR :  Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank
   
 Genel Müdür :

Haluk Yurtkuran
Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Mezunu. OASIS Turizm Ltd. İşletmeciliği kurucu ortaklarından. Uzun süre profesyonel turist rehberliği ve seyahat acentası yöneticiliği yanısıra turizm işletmeciliği konusunda Boğaziçi Üniversitesi'nde dersler verdi.

 Kongre - Seminer :

Mahmut Şevket Boynudelik
Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu. OASIS Turizm İşletmeciliği kurucu ortaklarından. 1976’dan OASIS’in kuruluşuna kadar profesyonel turist rehberliği ve tur operatörlüğü yaptı. Kongre ve Seminer organizasyonlarından sorumludur.

Kurumsal - Incentive:

 

Berna Argun Habib
1997'den beri OASIS'te her kademede çalışan Berna Argun Habib şirket ortaklarındandır. Boğaziçi Üniversitesi Seyahat ve Tur Yönetimi bölümü mezunudur. Yurtdışından gelen grup ve münferit turların operasyon sorumlusudur.

   
Etkinlik Tasarımı ve Pazarlama: Deniz Yurtkuran
Şişli Terakki Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Ietişim Fakültesi mezunudur.
Organizasyona olan ilgi ve yatknlığı nedeniyle Oasis’te ikinci kuşağın
temsilcisi olarak D’events Etkinlik Tasarm & Yönetimi Bölümünü kurdu.Hertürlü sosyal etkinlikler, spor ve kültür turlarının satış ve takibinden sorumludur.
 Kurumsal & Bireysel Seyahat :

Burcu Obakan
ODTU Koleji ve Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Yurtiçi ve yurtdışı otel ve tur paketleri rezervasyon ve takibinden sorumludur.

Bölgesel Pazarlama - Avrupa :

Stefien Gruben
Halkla İlişkiler mezunu olan Stefien Gruben OASIS Avrupa Bölgesi pazarlama sorumlusudur. Hollanda temsilciliğimizin yanısıra uzun yıllardır edindiği organizasyon deneyimi, yaratıcı ve yenilikçi fikirleriyle OASIS'e her alanda katkı yapmaktadır.

Uçak Biletleri : Nurcan Demirel, Zülal Mater Çelikoğlu, Fahriye Adalı
Muhasebe : Ayşe Aydoğmuş, Gökhan Çetin
Vize : Saim Arslan