Oasis Turizm

 

 
 
 
 

 

Toplantı Organizasyonlarımız 
 
 
 
 
 
 
 
   

 

 
Grup Gezileri > Özel İlgi Turları > Geçmişte Yaptığımız Turlar > Kazdağları'dan Güneşe Selam / New York Shopping / Lenny Kravitz Konseri / Güney Fransa / İtalya / Barselona
Kazdağları'dan Güneşe Selam

KAZDAĞLARIN'DAN GÜNEŞE SELAM

04-07 AĞUSTOS, 2011

İrem Greenfield ile Yoga Programı

 

Adatepe, Kazdağları’nın eteklerinde rüya gibi bir köy. Bir zamanlar Türklerle Rumların bir arada barış içinde yaşadığı bu benzersiz köy hem bölgenin zengin tarihinin izlerini taşımakta, hem de olağanüstü doğal güzellikleri ile her geçen yıl daha fazla ziyaretçinin hayranlığını kazanmaktadır. Kuşkusuz ki hem Adatepe köyünün hem de bölgenin en önemli ürünü olan zeytin ağaçları ve Kazdağlarının doğal hazinesi Çam ormanları Yoga seansları için uygun bir ortam oluşturmaktadır. Sizlere eşsiz bir coğrafyada huzur dolu bir hafta sonu geçirme ve Kuzey Ege’nin cömert lezzetlerini keşfetme fırsatı öneriyoruz.

 PROGRAM

04 Ağustos Adatepe Pansiyonlarına varış ve otele yerleşme. Otelin bahçesinde kısa bir tanışma toplantısı. Akşamüzeri Zeus atlarına yürüyüş. Nefes dersi. Akşam yemeği otel bahçesinde.  
05 Ağustos Sabah erkenden kazdağlarına yürüyüş ve Yoga dersi. Yoga’dan sonra otelin bahçesinde kahvaltı. Öğlen serbest zaman deniz, yürüyüş, Adatepe Zeytinyağı Müzesi’ni ziyaret, vb..Akşamüzeri güneş batımında kazdağlarında Yoga dersi. Dersten sonra Assos yolunda bulunan ve çok keyifli bir manzaraya sahip olan ‘Yahya’nın Yeri’nde balık keyfi. Yemek sonrası otele transfer.  
06 Ağustos Sabah erkenden Kazdağların’na yürüyüş ve Yoga Dersi. Yoga’dan sonra Otelin bahçesinde kahvaltı ve ardından serbest zaman. Öğleden sonra talep doğrultusunda Kaz Dağları Milli Parkı içindeki sonra Darıpınarı kamp alanın'da piknik veya Şelale'de meditasyon.Akşam üzeri yoga dersi Adatepe Taş Mektep Bahçesinde. Akşam veda partisi Adatepe Köyündeki Lavanta Tarlamızda.  
07 Ağustos Sabah erkenden Kazdağların’na yürüyüş ve Yoga Dersi. Yoga’dan sonra Otelin bahçesinde kahvaltı ve otelden ayrılış.  

 Sizin için hazırladığımız bu Kaz Dağları Programındaki amacımız bedensel, zihinsel ve ruhsal sağılığınızı geliştirmek; dinginlik, rahatlık ve esnekliği, keyifli bir ortamda hayatınıza taşımaktır.Derslerimiz klasik Hatha Yoga stilinde olacaktır . Temel yoga duruşları (güneşi selamlama, arkaya ve öne esnemeler, omuz durusu, kafa durusu vb), nefes teknikleri, yoga felsefesi, derin rahatlama ve meditasyon çalışmaları yapılacaktır.Dersler her seviye için uygundur.Yoga uygulamaları için yanınızda rahat kıyafetler getirmenizi tavsiye ederiz!

 İrem Greenfield

Fiyatlar:

Çift kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 685 TL
Tek kişilik Oda Farkı: 225 TL

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Adatepe Butik Oteli’nde 3 gece oda- kahvaltı bazında konaklama.
 • Programda belirtilen yemekler
 • Günde 2 defa Yoga dersi
 • Yemeklerdeki içecekler
 • Tur içindeki transferler.
 • Programda belirtilen yemek ve piknikler.
 • Yoga Matı

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Istanbul – Adatepe ulaşım. (Talep doğrultusunda Uçak, İdo veya Minibüsle ulaşım sağlanabilir.)
 • Şahsi Harcamalar
 • Önceden belirtmek kaydıyla refloksoloji  seansları
 • Serbest zamanlardaki ulaşımlar