Oasis Turizm

 

 
 
 
 

 

Toplantı Organizasyonlarımız 
 
 
 
 
 
 
 
   

 

 
Bulgaristan Gezisi

MÜLKİYE BULGARİSTAN GEZİSİ
17 – 19 Mayıs 2014

17 Mayıs,2014 Saat 06.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, saat 06.30 Levent Metro Durağı önünden hareketle Çorlu-Edirne-Kapıkule TEM otoyolu takip edilerek ve gerekli molalar verilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Haskova-Plovdiv-Sofya karayolu üzerinden Plovdiv’e varış. Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban Evi, Hindilyan Konağı, Zlatio Boyaci ev ve Balaban evlerini ziyaret ettikten sonra serbest zaman. Serbest zaman sonrası Krallık dönemi Bulgaristan’ının ilk başkenti olan tarihi Veliko Tarnavo şehrine hareket. Akşam yemeği şehir merkezinde yerel bir lokantada alınacaktır. Geceleme Veliko Tarnova otelde yapılacaktır.  
18 Mayıs,2014 Sabah kahvaltısının ardından dört tepe üzerinde bulunan şehirde rehberimiz eşliğinde yürüyüş turu için buluşma. Yantra nehri vadisinde yer alan Eski Bulgar ortaçağından kalma Tsarevets Kalesi’ne ve kaldırımlı sokaklarda gezi. Turumuz sonrası Varna şehrine hareket. Varışta kısa bir Varna şehir turunu takiben, Altın Kumsal’da yer alan International Otele yerleşme ve akşam yemeği.  
19 Mayıs,2014 Sabah kahvaltısının ardından Varna, Neşebar ve Burgaz üzerinden Karadeniz sahilini takip ederek İstanbul’a dönüş.  

 

 OTELLER

Veliko Tarnovo Panorama Hotel

Varna
INTERNATIONAL Hotel Casino & Tower Suites
 

FİYATLAR

Çift kişilik odada kişi başı € 235
Tek kişilik oda farkı € 70

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüx otobüslerle İstanbul – Plovdiv – Veliko Tarnovo – Varna – İstanbul ulaşımları
- Belirtilen otellerde YARIM PANSİYON bazında konaklama
- Rehberlik hizmetleri


FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR

- Bulgaristan vizesi
- Yurt dışı çıkış harcı
- Kişisel harcamalar

 

  • Bulgaristan Vize için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir.

• Pasaport ( en az 6 ay geçerli)
• 2 Adet fotoğraf
• Banka hesap ekstresi
• Otel Rezervasyonu
• Seyahat sağlık sigortası

Yetişkinler : 100EURO
Seyhat sigortasi 18EURO