Oasis Turizm

 

 
 
 
 

 

Toplantı Organizasyonlarımız 
 
 
 
 
 
 
 
   

 

 
Grup Gezileri > Oasis Klasikleri > Komşumuz Gürcistan
Komşumuz Gürcistan

 

Komşumuz Gürcistan

 

23 Mayıs 2020

Saat 06:15'te İstanbul Havalimanı Dış hatlardan THY  TK 378 ile Tiflis'e hareket.09.35'te Tiflis'e varış, karşılanma ve yerel rehberimiz eşliğinde Tiflis şehir turu. Turumuza Sameba Kilisesini ziyaret ederek başlıyoruz.  Ardından panoramik olarak Mtatsminda Kilisesi, Metekhi Kilisesi, Sioni Katedrali, Trinity Katedrallerini göreceğiz.Eski Tiflis şehir merkezinde yapacağımız yürüyüş turunda, Osmanlı hamamı ve Osmanlı camiini ziyaret ediyoruz. Ardından Rustaveli Bulvarı, barış köprüsü görülecektir. Öğle yemeği molasından sonra Nari Kalesi ve Gürcistan’ın anası heykelini görmek üzere teleferikle Tiflis’e hakim olan tepeye çıkıyoruz. Daha sonra Verrnisaj pazarında alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşip bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeğimiz yerel bir Gürcü Lokantasında alıyoruz.

 

24 Mayıs 2020

 

Tam gün Kazbegi-Gudauri Turu. Kafkas Dağlarının kalbine yolculuk.  Turumuza saat 09:00 'da başlayıp sırasıyla Ananuri Kalesi , Zhinvali Su  Kaynakları Siyah&Beyaz nehir  dağlık Gudaur i bölgesinin muhteşem panoromik görüntülerini izleyecğiz. Daha sonra  Gudauri kayak merkezi  Stepantsminda klisesi, Gergeti Trinity Manastırı göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğini turumuz sırasında yerel bir lokantada alıyoruz. 

 

              
25 Mayıs 2020

 

 


Tam gün Kakheti - Şarap bağları Turu.Sabah 10:00'da hareket. Şarabın anavatanı Gürcüstan'ın en ünlü şarap bağıKakheti'ye tam gün turumuzda geleneksel şarap üretimi,şarap saklama mahzenleri ve şarap tadımı yapıyoruz.Tattığımız şaraplar eşiliğinde alacağımız öğle yemeği geleneksel Gürcü mutfağından seçilen menü eşliğinde alınacaktır. Öğleden sonra Bodbe Manastırı ve sevimli Sighnaghi kasabasını gezeceğiz.

 

 

 

 

 26 Mayıs 2020

Sabah otelden ayrılıp, turumuzun son gününde Gürcistan’ın tarihi başkentlerinden biri olan Tiflis’e yarım saat mesafedeki Mtskheta şehri olacak. Tarih kokan ve kültürel özelliğini günümüze kadar korumayı başaran tarihi çarşıda yerel halkın sattığı Gürcü kültürünü yansıtan bir çok hediyelik eşya alma imkanımız oluyor. Ardından her ikisi de Unesco dünya mirası listesinde yer alan 6. yy eseri Jvari ve 11.yy eseri Svestitskhoveli Manastırı gezilerini yapıyoruz.  Turumuzun sonunda Gory şehri, Stalin Müzesi ve  Uplistsikhe Mağaraları görülüp, Tiflis havalimanına hareket ed

 

 

 
     

 

FİYATLAR
Çift kişilik odada kişi başı USD 960

Tek kişilik oda farkı  USD 225 

**Kesin kayıt için 300 USD ödeme yapmanız gerekmektedir. 
 

FİYATLARA DAHİL HİZMETLER

 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Radisson Blu otelde 3 gece konaklama. 
 • THY ile direk  Tiflis  gidiş-dönüş ve uçak biletleri*
 • Havalimanı vergileri (vergilerde meydana gelebilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır.)
 • Programda belirtilen turlar
 • 1 Akşam yemeği ve 2 öğle yemeği
 • OASIS tur liderliği
 • Yerel rehberlikler
 • Zorunlu seyahat sigorta güvence paketi

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR

 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Kişisel harcamalar

 

 Paket Tur Sözleşmesi

Tur Adı*
Adınız Soyadınız*
Telefon Numaranız*
e-posta adresiniz*
Oda Tipi*
2.Kişi Ad Soyad
3.Kişi Ad Soyad
1.Çocuk Ad Soyad ve Yaş
2.Çocuk Ad Soyad ve Yaş
Resimdeki karakterleri yazın:*
This is a CAPTCHA Image 
 
(*) Zorunlu alan